GAZETECİLER CEMİYETİ ZİYARETİ

08 Mayıs 2014 Perşembe

DİMSİAD'dan
GAZETECİLER CEMİYETİ ZİYARETİ
GAZETECİLER CEMİYETİ ZİYARETİ
GAZETECİLER CEMİYETİ ZİYARETİ
GAZETECİLER CEMİYETİ ZİYARETİ
GAZETECİLER CEMİYETİ ZİYARETİ
GAZETECİLER CEMİYETİ ZİYARETİ
GAZETECİLER CEMİYETİ ZİYARETİ

Sedat Doğaç ve yeni yönetimi Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nde düzenledikleri basın toplantısında hayata geçirecekleri projeleri anlattı.

DİMSİAD HEDEFLERİNİ AÇIKLADI

Denizli İnşaat Malzemeleri Satıcıları İşadamları Derneği (DİMSİAD) 18 Nisan’da gerçekleştirilen genel kurulun ardından Sedat Doğaç başkanlığında yeni yönetimini belirledi. Sedat Doğaç ve yeni yönetimi Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nde düzenledikleri basın toplantısında hayata geçirecekleri projeleri anlattı.
2006 yılında kurulan Tesisat İnşaat Malzemecileri Federasyonu’na (TİMFED) bağlı en fazla üyesi bulunan ve 6 dernekten birisi olan Denizli İnşaat Malzemesi Satıcıları İşadamları Derneği (DİMSİAD), 18 Nisan’da gerçekleştirilen genel kurulun ardından Sedat Doğaç başkanlığında yeni yönetimini belirledi.

AMACIMIZ İNŞAAT MALZEMELERİ SATICILARINI BİR ARAYA TOPLAMAK

Yeni yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nde basın toplantısı düzenleyen Dernek Başkanı Sedat Doğaç, 2 yıl içerisinde gerçekleştirecekleri projeler hakkında bilgiler verdi. Toplantıda derneğin önemi ve amaçları hakkında bilgiler veren Doğaç, amaçlarının inşaat malzemeleri satıcılarını bir arada toplayarak sosyal, ekonomik, kültürel mesleki ihtiyaçlar ve sektörel sorunları göz önünde bulundurarak, ortak birliktelik ve fayda sağlamak olduğunu söyledi. Doğaç, iki yıllık dönemde derneği daha etkin şekilde sivil toplum örgütleri arasında çok daha güçlü konuma getirmek için çalışacaklarını söyledi.

EN FAZLA ÜYEYE SAHİBİYİZ

Tesisat İnşaat Malzemecileri Federasyonu TİMFED’e bağlı 6 dernekten ve en fazla üyeye sahip olduklarını da belirten Doğaç, bugün itibariye üye sayılarının 170’e ulaştığını, ekonominin lokomotifi olan inşaat sektörünün sorunlarını yüksek sesle dillendirerek ortadan kaldırmayı hedeflediklerini kaydetti.

TOKİ MÜTEAHHİTLERİ YÜZÜNDEN SIKINTIYA GİRDİK

Denizli’de yapılan TOKİ evleri yüzünden birçok yerel inşaat malzemesi satan arkadaşlarının zor durumda olduklarını ve bir kısmının iş yerlerini kapatmak zorunda kaldıklarını da belirten DİMSİAD Başkanı Sedat Doğaç, TOKİ müteahhitlerinden bazılarının aldıkları inşaat malzemesinin parasını ödemediğini söyledi.

YENİ YÖNETİM KURULU

Sedat Doğaç’ın başkanlığındaki yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu. Murat Tuncer, Tahir Dinç, Mehmet Yıldız, Ferruh Dalkılıç, Süleyman Çeliker, Muhtalip Karagündüz, Osman Özçelik, Ahmet Çine, Mehmet Oken, Enis Emre Boz, Göver Sevüktekin, Murat Tekeli, Halit Coza ve Erman Besli

HABER HAKKINDA YORUMLAR
DİMSİAD Kurucu Üyesidir.